Poslední domácí zápas v krásném fotbalovém počasí a před našimi skvělými fanoušky nám vyšel na jedničku ..... Ukončili jsme vydařenou sezónu na krásném 3 místě .......Nedali jsme Starému městu sebemenší šanci u nás vyhrát ...... Kluci hráli krásný fotbal a krom krásného výsledku 5:0 jsme měli i plno dalších šancí .....Já chci všem klukům poděkovat za odvedenou práci na hřišti a pro tým a že makali celou sezónu .....Chci také poděkovat rodičům a vedení , že nás skvělé podporovali a fandili ..... Jsem hrdý a šťastný za svůj tým .....Moc Vám všem děkuji a těším se na další práci s Vámi kluci v Dorostu kde nás nečeká nic lehkého ,ale věřím že to zmaknene jako vždy.... protože My jsme Slovaaaaaan.....